ייעוץ זוגי

במהלך הזוגיות, עם השנים, לעיתים הזוגיות נשחקת.

סיבות שונות ומגוונות יכולות לגרום לשחיקה בקשר הזוגי : הגדלת המשפחה, קשיים בפריון, מצב כלכלי, פיטורין, גיל המעבר, מבנה אשיותי, קשרים קודמים, משפחה מורחבת, ועוד.

יעוץ זוגי בא לגשר בין בני הזוג על מנת לאתר את מקור האתגר הזוגי, להבין את הצרכים של שני בני הזוג ולצמצם את הפער.

לעיתים, השגרה גורמת לדחיית הטיפול בבעיה מה שגורם לכדור השלג להתעצם ולייצר בעיות נוספות בזוגיות. הקשיים בזוגיות לא נעלמים מעצמם ולכן חשוב לזהות את מקור הקושי בהקדם על מנת להחזיר את הזוגיות למסלול הרצוי כמה שיותר מהר.

בעבודה משותפת של שני בני הזוג, רצון משותף להצליח ניתן להגיע לתוצאות ביעילות ובזמן קצר.

במהלך היעוץ תקבלו כלים לשיפור התקשורת הזוגית, לשדרוג הזוגיות, כלים להבין אחת את השניה טוב יותר, תלמדו לפתור דילמות וקשיים ולמלא את הצרכים אחד של השניה.

יעוץ זוגי בפרק ב – זוגיות בפרק ב מורכבת ושונה מזוגיות בפרק א. לכאורה היא מגיעה אחרי ניסיון בזוגיות קודמת, אך ביחד עם זאת היא מורכת כשלעצמה ומכילה שני בני זוג שהגיעו עם מטען מסויים מפרק א, לעיתים נדרשת התאמה לריקוד זוגי חדש, ברור צרכים של שני בני הזוג ועבודה משותפת על "פציעות" מהזוגיות הקודמת.

גם בפרק ב, לגיטימי ומקובל לפנות ליעוץ בכל שלב של הקשר, על מנת להעזר באיש מקצוע לבצע התאמות לקשר החדש.

יעוץ זוגי אחרי בגידה- מיד לאחר גילוי הבגידה ללא התלבטות ולפני שעושים טעויות אשר מאריכות את זמן השיקום, בין אם החלטתם לפרק את הקשר או לשקם אותו, חשוב לעבור תהליך זוגי על מנת לסגור מעגל זוגי.

יעוץ זוגי למטרת שיקום הינו תהליך שבו חושפים את כל החלקים הכואבים, עובדים ביחד על כאבי הבגידה, הכעס, האמון, הבטחון, התקשורת הזוגית, האינטמיות, והקשיים שהיו בקשר הזוגי טרום הבגידה. הטיפול במשבר הבגידה שונה מטיפול במשברים אחרים, ודורש התייסחות שונה וספציפית לבגידה.

מנסיוני האישי והמקצועי, בתנאים מסויימים, בהחלט אפשרי לשקם קשר אחרי בגידה. ואפילו לקבל בתמורה קשר זוגי טוב יותר מזה שהיה בעבר.

אני מזמינה אתכם לפגישת יעוץ ראשונית, על מנת שאוכל לשמוע את הסיפור האישי שלכם, לאבחן את הקשיים ולהציג בפניכם את התהליך האישי המתאים עבורכם. 

לפרטים נוספים חייגו: 054-4554481