ספר-בשם הבגידה

ספר זה נכתב מדם ליבי, בעקבות הסיפור האישי שלי והתהליכים האישים והזוגיים שחוויתי שהובילו אותי לעולם הטיפולי. לאחר ניסיונות מרובים וטיפולים שונים החלטתי ללמוד את המקצוע על מנת לעזור לעצמי, במקביל ערכתי מחקר אישי מעמיק על תופעת הבגידות. לאחר שנים רבות בהם  אני עוסקת ביעוץ זוגי ושיקום אחרי בגידה ועם תוצאות המחקר האישי שערכתי, פיתחתי שיטות ותהליכי ריפוי ושיקום לאחר בגידה.

במשך כשנתיים כתבתי וריכזתי בספר "בשם הבגידה" את המידע החשוב שכל מי שחווה בגידה חייב לדעת.

מידע שייסע לעבור את החוויה המטלטלת, ימזער כאבים ונזקים, ויבהיר ויכוון את שני בני הזוג.

הספר מכיל תהליכים טיפוליים, הסברים על זוגיות מיטבית ויצרת ריקוד זוגי תואם לבני הזוג, תקשורת זוגית מקרבת ותובנות לשיפור וצמיחה זוגית ולכן מיועד גם לזוגות שחווים קשיים ואתגרים בזוגיות או כאלו שרוצים לשפר את הזוגיות שלהם ( ולא חוו בגידה) , חשוב להכיר להבין ולדעת שהמדרון חלקלק. איך מגיעים לשם? איך זה מרגיש כשמגיעים לשם? ואיך למנוע?

בשם הבגידה  קרן שחר אליעזר

"אחת המהלומות, שהשפיעה בעוצמה החזקה ביותר על חיי, הייתה בגידה בעוצמה 10 בסולם ריכטר. סופה טורנדו ששינתה את חיי מן הקצה אל הקצה. והכניסה אותי למערבולת מטורפת שלא ידעתי לאן היא תוביל אותי. מרגע זה, שרק כיום אני יודעת לזהות אותו בוודאות, התחיל מסע חיי: מסע כואב, מטלטל, ארוך ועמוק שהוביל אותי לנקודה שבה אני נמצאת היום".

קרן שחר אליעזר, חושפת בספר ראשון מסוגו תובנות, תהליכים טיפוליים יחודיים, מקרי השראה, הצלחות, טיפים ונקודות למחשבה. זאת במטרה לשפר ולו במעט את הסערה שמתחוללת בליבם/ן של נבגדים/ות ובוגדים/ות, ואולי אף למנוע מהם/ן שיברון נוסף.

לאורך הספר נחשפים מכתבים אישיים עוצמתיים שנכתבו בזמן אמת על ידי גברים ונשים שחוו בגידה (בוגדים ונבגדים ) לעצמם או לצד השני. ובגילוי לב חושפים את תחושתיהם ורגשותיהם.

בספר מצליחה קרן שחר אליעזר – בזכות הדרך הכואבת שעברה – לגעת במקומות הכי רגישים לכל מי שחווה בגידה .

בין היתר היא מפרטת מה מביא גברים ונשים לבגוד, על גילוי הבגידה וימי " ירח הדבש" שאחרי הגילוי, כותבת על תהליך הסליחה, משבר האמון, הקונפליקט, הדרכים לשיקום המסבירה מדוע דווקא מי שפצע הוא גם זה שיכול לרפא ועוד.

"העבר שייך לעבר, אני חיה את ההווה ואת העכשיו, מאושרת ממה שיש לי וממה שהשגתי, כששליחותי היא לסייע לאחרים ולאחרות להגיע בדיוק לאותה נקודה אליה הגעתי".

קרן שחר אליעזר, יועצת זוגית, מתמקדת במערכות יחסים ובשיקום אחרי בגידה, מרצה ומפעילה את קבוצת התמיכה היחידה מסוגה בארץ לנבגדים ולנבגדות.