שיקום אישי

אחרי בגידה

טראומת הבגידה טילטלה את עולמך. רגע הגילוי ערערה את המציאות שלך ושברה אצלך ברגע אחד את כל מה שחשבת שידעת על מערכת היחסים שלך.

הכאב, הכעס, אובדן האמון, חוסר הבטחון, חוסר אונים וחוסר היציבות שנוצרו ברגע זה מובילים אותך לרגשות והתנהגויות שונות. ברגעים מבלבלים אלו זקוק הנבגד/ת להכוונה ויעוץ על הקונפליקט שנוצר, על המשך דרכו/ה, וכמו כן, לליווי רגשי על מנת להתגבר על הטראומה וההשפעות שלה.

הסערה בה נמצאת הנבגד/ת לא מאפשרת לו/ה לפעול בדרך הנכונה לו/ה, ועוצמת הכאב לעיתים, מובילה אותו/ה לשברון, עצב רב וירידה משמעותית בתפקוד היומיומי. זהו שלב קריטי בו חייבים לפנות לעזרה מקצועית, על מנת לא להחמיר את המצב הרגשי והפיזי ובכדי לקבל כלים לצאת מהמשבר ולהצליח לנהל אותו בדרך הנכונה לו/ה.

למשבר זה תופעות לוואי שונות ומגוונות, חלקם מופיעים מידית, וחלקם מתפתחים בשלבים מאוחרים יותר ומפריעים לתפקוד יומיומי, בינאישי וזוגי (בזוגיות הנוכחית או בזוגיות חדשה).

בעזרת כלים ותהליכים שפיתחתי אני מלווה נשים וגברים אחרי בגידה על מנת לצאת מהמשבר ולנטרל ככל שניתן את תופעות הלוואי, להפסיק את הכאב, לעצור את הדימום ולעבור תהליך משקם. תהליך זה מתאים למי שבחר לשקם את הזוגיות וגם למי שבחר או נאלץ לפרק אותה.

אני מאמינה שממשברים ניתן לצמוח ולהגיע לדרך חדשה, רצויה ונכונה לך.

אשמח לתאם פגישת יעוץ ראשונית, על מנת להתאים לך אישית את תהליך השיקום וללוות אותך כל הדרך עד לצמיחה.

לפרטים נוספים חייגו: 054-4554481